Mała architektura ogrodowa

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Mała architektura ogrodowa

Mała architektura ogrodowa Żyrardów


Za co tak kochamy ogrody? W pięknym, przydomowym ogrodzie przede wszystkim lubimy odpoczywać. Rozkoszować się kontaktem z naturą. Wyzwalamy się tutaj od codziennych stresów, zgiełku świata, ładujemy swoje własne akumulatory – woń oraz kolorystyka roślin działa na nasze zmysły. Potęgują to sielskie odczucie odgłosy ptaków, które tak często przysiadają na naszych drzewach i krzewach. Ach, jak miło jest wypoczywać w swoim ogrodzie!

Możemy Państwu pomóc, aby ten wypoczynek stał się jeszcze bardziej przyjemny. Oferujemy zaprojektowanie oraz wykonanie wszelkich elementów małej architektury ogrodowej. Chcesz upajać się szumem wody w swoim ogrodzie? Proszę bardzo, zainstalujemy dla Ciebie piękną fontannę lub oczko wodne z wodospadem. Chcesz schronić się przed nadmiernym słońcem lub wiatrem? Wybudujemy piękną altankę. Chcesz upajać się widokiem pnących roślin? Zamontujemy pergole. Chcesz zaprosić znajomych na imprezę na świeżym powietrzu? Zamontujemy ławki, stoły, huśtawki, kamienny grill, miejsce do zabaw dla dzieci… – co tylko sobie wymarzysz.Jeśli w Twoim ogrodzie pojawiają się skarpy i nierówności, pomożemy odpowiednio je zagospodarować.

W razie potrzeby montujemy schody z płyt i kostek z piaskowca oraz granitowych. Schody nie tylko wpływają na wygodę poruszania się po ogrodzie, ale również poprawiają estetykę ogrodu. To rozwiązanie zarówno funkcjonalne, jak i dodające uroku.

Nowoczesny ogród, to już nie tylko rośliny. To również wiele elementów małej architektury ogrodowej, które mają na celu upiększyć ogród oraz wpłynąć na komfortowe z niego korzystanie. Przedstaw nam swoją wizję ogrodu! O czymkolwiek w swoim ogrodzie zamarzysz, my z chęcią zrealizujemy te plany. Wykonujemy wiele elementów, przy użyciu wszelkich dostępnych materiałów – m.in. drewna i kamieni. Przeobrazimy Twój ogród w przyjazne miejsce, które Ty pokochasz, a którego Twoi znajomi będą zazdrościć.

Zobacz też


» Murki


Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Mała architektura ogrodowa Żyrardów

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851