Kostka brukowa

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Kostka brukowa

Kostka brukowa Komorów


Piękny ogród, to nie tylko kolorowe i wonne kwiaty, precyzyjnie przycięte krzewy oraz regularnie ścinana trawa. We współczesnym ogrodzie swoje miejsce znajduje również kostka brukowa. Utwardzone ścieżki, tereny przy altankach oraz innych obiektach małej architektury krajobrazu nie tylko wpływają na komfort poruszania się po ogrodzie, ale również wpływają na ogólny wizerunek terenu zielonego.

Jesteśmy specjalistami w układaniu betonowej i granitowej kostki brukowej, jak również płyt z piaskowca i granitu. Poza tym wykonujemy drewniane bruki, nawierzchnie żwirowe i utwardzone. Nasze umiejętności plus możliwości, jakie dają te materiały, sprawiają, że jesteśmy w stanie w każdym ogrodzie zagospodarować przestrzeń w sposób najbardziej optymalny.

Jesteśmy nie tylko wykonawcami w tym obszarze, ale również profesjonalnymi doradcami – zawsze służymy pomocą w zakresie wyboru rodzaju, koloru oraz wzoru nawierzchni.

Wykorzystujemy wyłącznie materiały sprawdzone, wysokiej jakości. Rekomendujemy zatem marki, takie jak LIBET, JADAR, POLBRUK, SEMMELROCK. Zapewniamy, że wykonane przez nas powierzchnie są nie tylko trwałe, ale również niezwykle atrakcyjnie się prezentują, przez co niewątpliwie wzbogacają wizerunek całego ogrodu.

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851