Pielęgnacja ogrodów

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów Warszawa Włochy


Posiadanie pięknego i zadbanego ogrodu wymaga poświęcenia, czasu, ale i odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz posiadania specjalistycznego sprzętu. Mimo że często naszym marzeniem jest posiadanie ogrodu, w którym rosłyby różnorodne rośliny, często egzotyczne, wielobarwne i urzekające swoich wyglądem i zapachem, to jednak z braku czasu oraz odpowiednich umiejętności dbania o ogród, postanawiamy swoją działkę zagospodarować w możliwie prosty sposób. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich marzeń – zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferujemy usługę wynajęcia ogrodnika, który w sposób kompleksowy zajmie się Twoim ogrodem. To Ty narzucasz listę jego obowiązków oraz godziny pracy. Oferujemy jednorazowe wynajęcie ogrodnika – na przykład w celu przygotowania ogrodu przed zimą, usunięcia chwastów, czy też posiania roślin.

Nasz ogrodnik również może być do Państwa dyspozycji przez dłuższy czas, możemy nawiązać z Państwem regularną współpracę. Ta opcja gwarantuje Państwu mały (lub żaden) nakład własnej pracy w ogrodzie, przy jednoczesnym posiadaniu czystego, pięknego i zadbanego ogrodu. Nasi ogrodnicy posiadają odpowiednia wiedzę oraz doświadczenie, by móc kompleksowo zająć się pielęgnacją Państwa ogrodu.

Zdecyduj się na współpracę z nami, a już nigdy nie będziesz odczuwał skutków ubocznych posiadania ogrodu. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją – co jest zdecydowanie widoczne w efektach ich pracy.

Zobacz też
Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Pielęgnacja ogrodów Warszawa Włochy

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851