Nawierzchnie kamienne i żwirowe

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Nawierzchnie kamienne i żwirowe

Nawierzchnie kamienne i żwirowe Odrano-Wola


W ogrodzie dużą rolę odgrywają ścieżki, podjazdy oraz place. Oferujemy Państwu odpowiednie zagospodarowanie tych powierzchni. Specjalizujemy się w nakładaniu nawierzchni żwirowych oraz kamiennych.

Nawierzchnie żwirowe są opcją zdecydowanie tańszą. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie kruszywo o ostrych i nieregularnych krawędziach (grys, kliniec, pospółka, tłuczeń, żwir). Dzięki temu wykonane przez nas nawierzchnie są trwałe oraz wytrzymałe na wszelkie obciążenia. Doskonale znamy ujemne strony nawierzchni żwirowej, dlatego wykonując ścieżki, zawsze staramy się zapobiec niekomfortowej eksploatacji (na przykład w razie potrzeby wykopujemy studzienki chłonne). Efekt naszej pracy jest dla Państwa zawsze w pełni zadowalający.

Nawierzchnie kamienne są przede wszystkim bardzo eleganckie i trwałe. Do ich budowy wykorzystujemy zarówno płyty z piaskowca i granitu, jak również kostkę brukową. Jesteśmy w stanie przy ich użyciu wykonać różnorodne wzory, które dodatkowo wpłyną na estetykę całego ogrodu.

Wszystkie nawierzchnie, które wykonujemy, powstają z troską o optymalną jakość użytkowania, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę wiele indywidualnych czynników (m.in. spadki, nierówności). Wszelkie prace wykonywane w Państwa ogrodzie zawsze są wcześniej z Państwem konsultowane. Po zatwierdzeniu przez Klienta listy prac, dopiero przechodzimy do pracy w terenie.

Zaufaj specjalistom – rozpocznij współpracę z nami!

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Nawierzchnie kamienne i żwirowe Odrano-Wola

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851