Projektowanie ogrodów

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów Milanówek


Nie masz pomysłu na swój ogród? Nie wiesz gdzie i jakie rośliny posadzić? Nie wiesz od czego zacząć? Bardzo dobrze trafiłeś! Nasi pracownicy specjalizują się w projektowaniu ogrodów według indywidualnego zapotrzebowania. Wystarczy, że zapoznasz nas z ogólnym zarysem wyglądu Twojego wymarzonego ogrodu, a my już zajmiemy się sporządzeniem szczegółowego projektu.

Każdy nasz projekt powstaje w oparciu nie tylko o wymagania Klienta, ale przede wszystkim właściwości i możliwości danej działki. Sporządzanie projektu rozpoczyna się wstępną rozmową z Klientem oraz dokładnym wymierzeniem terenu z uwzględnieniem jakości ziemi, ukształtowaniem oraz rozmieszczeniem względem kierunków świata. Wykonanie każdego projektu wymaga wielu umiejętności, wiedzy, doświadczenia oraz poczucia smaku – nasi pracownicy spełniają wszystkie te warunki.

Każdy projekt wykonujemy w sposób kompleksowy – znajduje się na nim instalacja wodna, szata roślinna, obiekty małej architektury krajobrazu. Zatem sporządzony przez nas projekt zawiera szczegółowy plan ogrodu oraz instalacji nawadniającej (rozmieszczenie zraszaczy, linii kroplujących, rur, elektrozaworów, studzienek, wyłączników deszczowych, sterowników), jak również wykaz nazw i liczby polecanych roślin. Każdy nasz projekt obejmuje również szczegółowy kosztorys realizacji danego przedsięwzięcia.

Projektujemy zarówno ogrody przydomowe, jak również zielone tereny miejskie oraz tereny należące do firm, organizacji i urzędów.

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Projektowanie ogrodów Milanówek

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851