Zakładanie ogrodów

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów Błonie


Oczami wyobraźni widzisz przed swoim domem malowniczy ogród, a w rzeczywistości znajduje się tylko zaniedbana działka? Zapraszamy do nas – oferujemy kompleksową pomoc w zagospodarowaniu tego terenu.

Samodzielnie wykonujemy projekty ogrodów wraz z systemem nawadniającym. Następnie po zatwierdzeniu przez Klienta, realizujemy te projekty.

Wykonujemy również ogrody według projektu dostarczonego przez Klienta.

W konsultacji z Państwem uzyskujemy dane na temat oczekiwań – przede wszystkim istotny jest dla nas dobór roślin oraz przeprowadzenie szlaku twardych nawierzchni.

Kiedy projekt jest gotowy, zabieramy się do pracy w Twoim ogrodzie. Naszą firmę tworzy zespół osób doświadczonych, specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki ich pomysłom, ciężkiej pracy oraz często poświęceniu, w szybki sposób możecie się Państwo cieszyć swoim ogrodem marzeń. Ich każdy dzień pracy owocuje zagospodarowaniem kolejnego kawałka ogrodu – praktycznie widać, jak teren pięknieje dosłownie na Twoich oczach.

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodu – a więc wykonujemy projekt i realizujemy go w każdym szczególe – przygotowujemy glebę, instalujemy system nawadniający, siejemy i sadzimy rośliny, zabezpieczamy odmiany, które wymagają specjalnej troski, przycinamy drzewa, krzewy i żywopłoty, kosimy trawę, zakładamy kostkę brukową oraz wszelkie elementy małej architektury ogrodowej. Zapraszamy do współpracy!

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851