Zakładanie ogrodów

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów Radziejowice


Oczami wyobraźni widzisz przed swoim domem malowniczy ogród, a w rzeczywistości znajduje się tylko zaniedbana działka? Zapraszamy do nas – oferujemy kompleksową pomoc w zagospodarowaniu tego terenu.

Samodzielnie wykonujemy projekty ogrodów wraz z systemem nawadniającym. Następnie po zatwierdzeniu przez Klienta, realizujemy te projekty.

Wykonujemy również ogrody według projektu dostarczonego przez Klienta.

W konsultacji z Państwem uzyskujemy dane na temat oczekiwań – przede wszystkim istotny jest dla nas dobór roślin oraz przeprowadzenie szlaku twardych nawierzchni.

Kiedy projekt jest gotowy, zabieramy się do pracy w Twoim ogrodzie. Naszą firmę tworzy zespół osób doświadczonych, specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki ich pomysłom, ciężkiej pracy oraz często poświęceniu, w szybki sposób możecie się Państwo cieszyć swoim ogrodem marzeń. Ich każdy dzień pracy owocuje zagospodarowaniem kolejnego kawałka ogrodu – praktycznie widać, jak teren pięknieje dosłownie na Twoich oczach.

Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodu – a więc wykonujemy projekt i realizujemy go w każdym szczególe – przygotowujemy glebę, instalujemy system nawadniający, siejemy i sadzimy rośliny, zabezpieczamy odmiany, które wymagają specjalnej troski, przycinamy drzewa, krzewy i żywopłoty, kosimy trawę, zakładamy kostkę brukową oraz wszelkie elementy małej architektury ogrodowej. Zapraszamy do współpracy!

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Zakładanie ogrodów Radziejowice

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851