Gardenfix

projektowanie ogródów, zakładania ogródów, pielęgnacja

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!


Gardenfix

Gardenfix


Już od 1993 roku zmieniamy ogrody w wyjątkowe miejsca, które mają na każdego niezwykle kojący wpływ. Nawet najbardziej zaniedbany ogród potrafimy przeobrazić w piękne, pachnące miejsce zgodnie z Państwa marzeniami, projektami czy wyobrażeniami. Nasze przeszło 20-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług ogrodniczych oraz budowlanych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z działem oferta.

Możemy pochwalić się licznymi realizacjami, które powstały w ramach naszych własnych projektów, jak również projektów dostarczonych przez Klientów. W galerii podzielone są one na kategorie, serdecznie zapraszamy. Być może będą one dla Państwa inspiracją lub tylko potwierdzą wysoką jakość i staranność wykonania świadczonych przez nas usług ogrodniczych i budowlanych. Siedzibę mamy w miejscowości Grodzisk Mazowiecki, ale dojeżdżamy także do klientów, których ogrody znajdują się w pobliskich okolicach – Podkowa Leśna czy Milanówek.

Największą wartością w firmie Gardenfix są nasi pracownicy. Są to osoby nie tylko doświadczone, odpowiednio przeszkolone i kompetentne, ale przede wszystkim są to prawdziwi fascynaci, którzy swoją pracę traktują zawsze z pasją i prawdziwym zamiłowaniem. Z tego względu wszystkie zlecenia przez nas wykonywane traktowane są niezwykle poważnie oraz realizowane z dbałością o każdy szczegół.

Zawsze dbamy o dobre imię naszej firmy, dlatego terminowość, dokładność oraz wysoka jakość użytych materiałów jest priorytetem w naszej pracy. W realizacji ogrodów posługujemy się narzędziami, sprzętem oraz potrzebnymi materiałami wyłącznie renomowanych marek. Wierzymy, że wysoka jakość jest najważniejsza. W zakres świadczonych usług wchodzą nie tylko prace przy projektowaniu i zakładaniu ogrodów, ale także dalsza pomoc – nawadnianie i pielęgnacja. Zapraszamy do skorzystania z opcji zamówienia ogrodnika na życzenie. Zajmujemy się nie tylko pielęgnacją terenów zielonych, ale zlecić nam mogą Państwo także układanie kostki brukowej czy dowolnej innej nawierzchni. Zawsze chętnie pomożemy przywrócić i zachować piękno Państwa ogrodów.

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy posiadają zarówno środki, wiedzę, doświadczenie, jak i wiele ciekawych pomysłów, na to, by Państwa ogrody zachwycały oraz były doskonałym miejscem odpoczynku, jak i spotkań towarzyskich.

Zapraszamy Państwa do działu kontakt bądź pozostawienia numeru telefonu, na pewno oddzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji na każdy temat – szczegółów naszej oferty, sposobów jej realizacji, stosowanych narzędzi czy naszych możliwości i terminów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami jak również do kontaktu bezpośredniego który najwięcej powie o naszych możliwościach oraz jakości usług.

Jesień

Jesień

Jesień, jesień , ach to Ty....


WIĘCEJ
Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?

Każdy kraj ma swoje symbole, ale dlaczego słonecznik jest symbolem Ukrainy?


WIĘCEJ

Tomasz Siedlecki
+48 601 306 851